ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.17
Hodnoceno: 29x Prosím, ohodnoť práci

Pudink (popis pracovního postupu)

  • pudink nebo též puding (z anglického pudding) je sladký zákusek, jenž se připravuje z mléka, cukru a pudinkového prášku

Ingredience

  • 500 ml mléka
  • cukr
  • pudinkový prášek vybrané chuti

Pracovní postup

Půl litru mléka dáme do hrnce a zapneme sporák. Až se mléko trošku ohřeje, slijeme malou část do hrnečku, ve kterém rovnou rozmícháme pudinkový prášek (někdo raději prášek rozmíchává ve studeném mléce; záleží, co komu vyhovuje).

Hrneček s rozmíchaným práškem vylijeme zpátky do hrnce a mícháme, dokud pudink nezhoustne. Poté jej nalijeme do misky (ideálně s piškoty) a necháme vychladnout.

Pokud chcete mezi hosty zazářit, nalijte pudink do průhledných sklenic. Pudink můžete navrchu přizdobit šlehačkou a trošku polít toppingem nebo javorovým sirupem.

Nechte si chutnat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 27.11.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Pudink (popis pracovního postupu)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­