ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.09
Hodnoceno: 722x Prosím, ohodnoť práci

Popis mého pokoje

Můj pokoj je bíle vymalovaná obdélníková místnost se dvěma okny.
Když vstoupíte do pokoje, uvidíte po vaší pravici modrou sedačku a nad ní dva kachlíky s velbloudem a koníkem.
Na stěně proti dveřím je postel a nad ní tři veselé reprodukce obrazů Adolfa Borna v tmavě modrém dřevěném rámu. Na stěně po vaší levici jsou dvě okna s béžovými žaluziemi a parapetem se sbírkou kaktusů ve vínových květináčcích a kolekce starodávných autíček. Pod okny stojí dlouhý stůl od stěny ke stěně. Naproti posteli je béžová vestavěná skříň. Prostor mezi ní a stropem zaujímá velký mělký koš s plyšáky, kterých jsem již nasbíral velkou řádku.

Tmavěmodrá pohovka z měkké látky slouží nejen k sezení, ale také ke spaní. Pohovka se rozloží a je z ní postel pro dva lidi. Na pohovce jsou tři baculaté polštáře a někdy i mé oblečení, než si ho uklidím do skříně.
Na posteli jsou má plyšová zvířátka: králík Ušák, kocour Garfield a myška Ikea. Není vždy ustlaná. U postele stojí stříbrná lampička, rád si před spaním čtu.
Vše co potřebuji, ukládám do velké vestavěné skříně. Do jedné části dávám oblečení a ta druhá mi služí jako knihovna.

Uprostřed stolu stojí kytka připomínající spíše keř. Na pravé polovině stolu je počítač se spoustou neesteticky ležících kabelů, na něm hraji hry či surfuji po Internetu nebo dělám referáty. Na druhé polovině se učím, píšu úkoly a připravuji se na nadcházející školní den, ale někdy mi překáží velice rozrostlý bambus, který je mezi stolem a postelí.

Volně pohyblivým předmětem mého pokojíku je veliký bílý balon, na kterém sedím, cvičím nebo si hraji. Je pokaždé na jiném místě.

Můj pokoj je útulné místo, které mám velmi rád.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Juras, 23.04.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Popis mého pokojeMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­