ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.30
Hodnoceno: 67x Prosím, ohodnoť práci

Oběd ve školní jídelně

- popis děje

Celá třída nedočkavě odpočítává každou minutu do konce poslední hodiny. "Konečně zvoní," zakřičí všichni. Vloží do aktovky učebnice a sešity a střemhlav utíkají do školní šatny. Tam rychle odloží batoh na velkou hromadu školních brašen a pospíchají hladově na oběd. Doufají, že zrovna oni budou na obědě mezi prvními. Vezmou tác a příbory. Potom si hladově nabírají gulášovou polévku a pak pokračují k vonícím buchtičkám s krémem. Všichni spolužáci si společně sednou k velkému stolu a povídají si o svých zájmech a společných zážitcích. Po dojedení polévky se pustí s chutí do dukátových buchtiček. Po ukončení jídla tác s použitým nádobím odnesou k okénku a spěchají rychle ze školy za svými zálibami.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kačenka.K, 11.04.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Oběd ve školní jídelněMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­