ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.13
Hodnoceno: 16x Prosím, ohodnoť práci

Naše zahrada

Naše zahrada se nachází u Domažlic, hned kousek za městem. Považuji to za výhodu, z domova to tak máme všichni velmi blízko. Je umístěna v zahrádkářské kolonii, která ale není rozlohou moc velká, takže je tam vcelku klid.

Naše zahrádka má obdélníkový tvar. Na kratší straně najdete vstup s vrátky, podél jejích delších stran jsme vytvořili okrasné skalky, na nichž rostou skalničky a další kvetoucí rostliny. Za skalkami se už nachází zeleninové záhonky. Tam pěstujeme zejména petržel, pažitku a petrželku.
Další část zahrady je osázená bramborami, o které se stará moje sestra. Ta se vždycky těší na podzim, až je bude moci sklízet.

Na úplném konci zahrady máme umístěnou malou chatku s poměrně prostornou terasou. Na ní trávíme většinu času, protože je tam pěkný chládek. V zimě zde vždy připevníme dvě krmítka, kam chodíme krmit ptáčky. Před chatou jsme část zahrady zatravnili, sekání trávy mám na starost pro změnu já.

Zahradu vlastníme již 15 let a jsme za ni rádi, slouží nám k potřebnému odpočinku. Často tam jezdíme jen tak posedět či grilovat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Adéla/BiggiS, 27.11.2010

   
­­­­

Slohová práce Naše zahrada ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Naše zahradaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­