ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.91
Hodnoceno: 22x Prosím, ohodnoť práci

Látková panenka

Jednou ve škole nám paní učitelka řekla: "Kdo si vyrobí látkovou panenku, dostane jedničku." Ani jsem nezapochybovala o tom, že takovou panenku chci vyrobit. Ruční práce mě totiž moc baví.
Teď vám vysvětlím výrobu a popis panenky. Moje panenka má tělo z ruličky od toaletního papíru. Na ni jsem nalepila barevnou látku jako blůzku a modrou riflovinu jako sukni. Ze čtvrtky jsem vyrobila ruce a polepila jsem je stejnou látkou, jakou jsem použila na blůzku. Z blůzky vykukuje hlavička, na níž jsem použila silonovou ponožku a do ní jsem dala vatu. Místo očí jsem přilepila dva kulaté modré korálky. Nos představuje červený korálek. Pusu a tváře má z látky. Na vlasy jsem použila vlnu, panenka má také dva dlouhé zapletené copy, na kterých jsou uvázané červené provázky. A nakonec jsem jí uvázala na hlavu moderní šátek. Celá panenka měří asi sedmnáct centimetrů.
Doufám, že se panenka paní učitelce bude líbit a že za ni dostanu jedničku.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Anet, 08.03.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Látková panenkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­