ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.11
Hodnoceno: 18x Prosím, ohodnoť práci

Prázdniny na Šumavě

O prázdninách jezdím nejradši k babičce na chalupu. Ta je ukrytá mezi mohutnými lesy Šumavy, a tak je naší tradicí udělat si výlet do lesů, do míst, kde se krčí malé hříbky a vypínají vzrostlé jedle. Za chalupou se chvástá kopec svou výškou, ze kterého je dechberoucí pohled na malebné vesničky, zelené louky a větší města, z nichž se klikatě vinou stužky silnic.
Mezi tím vším se zrcadlí hladiny malých rybníčků, které připomínají perličky ve svitu slunce.

Když ale počkám na západ slunce, otevře se přede mnou jiná krajina. Slunce propůjčí svou oranžovou zář celému kraji a okolí zahalí oranžový, světelný šál. V tu chvíli začne krajina vonět rosou. A jakmile na celý kraj spadne černočerná tma, nebe se rozzáří tisícem hvězd.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jana L., 10.12.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Prázdniny na ŠumavěMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­