ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.03
Hodnoceno: 33x Prosím, ohodnoť práci

Mé oblíbené místo - knihovna

Slovo knihovna v mnohých lidech vyvolává představu místa, kam si jen jdou vypůjčit knihy či je vrátit. Pro mě je knihovna místem, kam chodím, když mám čas nebo špatnou náladu.
Já vím, asi si říkáte, že jsem blázen, ale knihovnu považuji za své útočiště, ve kterém se schovám před mnohdy nemilosrdným světem.

Zhluboka se nadechnu a vstoupím. Záhy ucítím známou vůni lepidla a starých knih. Zamířím mezi regály mých společnic, které mě vítají s otevřenou náručí. Některé se na mne usmívají, jiné šeptají líbezná slůvka, ale každá z nich mě chytí za srdce. Tak - která z vás mi chce pro dnešek dělat společnost? Přihlásí se několik zájemců. Stařec a moře, Percy Jackson, Harry Potter... Ty všechny jsem již přečetla. Avšak jedna docela maličká se krčí za ostatními. To bude jistě ta pravá - Hvězdy nám nepřály? O téhle jsem jakživ neslyšela. Člověk by měl zkoušet nové věci. Budu jako Alenka v říši divů, ušklíbnu se. Rozhlížím se po tichém koutku ke čtení. Už ho vidím. Pohodlné křeslo mě radostně přivítá a já vyplouvám na úžasnou cestu do neznáma...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Ivka8, 08.11.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mé oblíbené místo - knihovnaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­