ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Žádost o grant na realizaci zájmového kroužku (2)

Jezdecký klub Čtyřlístek
Závorova 38
381 01 Český Krumlov

Odbor školství, sportu a mládeže
Městský úřad Krumlov
Náměstí Svornosti 1
381 01 Český Krumlov

Český Krumlov, 11. listopadu 2021

VĚC: Finanční dotace pro zájmový kroužek

Vážená paní / Vážený pane,

reaguji na nabídku finanční podpory pro zájmový kroužek, která byla zveřejněna na stránkách města Českého Krumlova.

Ráda bych přihlásila náš projekt Jezdectví není sport bohatých do žádosti o grant. Od začátku roku 2022 bychom chtěli zpřístupnit jezdecký sport všem dětem, které by se chtěly naučit něco nového a také poznat, co znamená kůň a péče o něj.

Za hlavní cíl tohoto projektu považujeme nejen to, aby se děti naučily jezdit, ale také jejich celkovou fyzickou zdatnost. Dále se děti budou účastnit veškerých činností, tedy jak péče o zvíře, tak i prací na statku. Je podle nás důležitý vztah dítě a zvíře, vytvoření vazby.

Kroužek, rozdělený na dvě skupiny, by probíhal každý pátek a sobotu. Jedna skupina by v pátek jezdila a druhá pomáhala na statku. V sobotu se skupiny vymění. Vše bude probíhat pod vedením paní Terezy Liškové, výborné jezdkyně a skvělé trenérky, která má zkušenosti i s hipoterapií, kterou na našem statku pravidelně provozuje.

Přihlásit se mohou všechny děti od 6 do 16 let. Závazné přihlášky rozneseme po školách, do domu dětí a mládeže i do knihovny.

Ačkoliv si děti ježdění odpracují pomocnými pracemi na statku, pro začátek budeme potřebovat peníze na nákup pomůcek, jako jsou například dětská sedla, helmy, čistící prostředky atd. Podrobný seznam přikládám v příloze. Jednalo by se o částku Kč 45.000,-. V budoucnu chceme uspořádat představení, kde bychom ukázali, jaké pokroky děti udělaly.

Pevně věřím, že náš návrh podpoříte a my budeme moci začít s přípravami. Předem děkujeme.

Za Jezdecký klub Čtyřlístek


Alena Nováková
Tel.: 789 658 325
E-mail: novakova@seznam.czPříloha: Seznam nákladů

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kristýna Ottlová, 08.01.2022

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Žádost o grant na realizaci zájmového kroužku (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­