ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.25
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Můj milý vzkaz Valentýnovi

A je to tady. Za dveřmi se objevuje den jako každý jiný. Tedy téměř, přichází totiž 14. února a s ním spojený svátek zamilovaných - svatý Valentýn, který mi přijde komerční a zbytečný.

Také je to svátek, který mi rodiče každý rok připomínají, abych nezapomněl na svoji drahou polovičku, kterou stejně nemám. Ledaže bych počítač obšťastnil růží a nebo lepšími herními komponenty. Mně by stačilo, kdyby na Valentýna dávali slevy na jídlo než na přihlouplá plyšová srdíčka, kterých se nenajím a také mě vyrušuje jejich prudká červená barva v obchodech.

Trochu mne vždy uklidní, když pustím televizi a zničehonic na mě vykřikne reklama s hnusným zeleným panáčkem Alzákem, jenž dává na Valentýna alespoň slevy na elektroniku.

Když přijdu pár dní před Valentýnem do obchodu pro svou milovanou čokoládu, zhrozím se, že místo ní všude vidím pouze do očí bijící červená srdíčka, což člověku trochu zkazí chuť. Nerad myslím na někoho jiného, raději na sebe a na čokoládu, kterou mám tak moc rád. Jsem prostě trochu sobec.

Naštěstí už tolik tento svátek nevnímám, považuji ho za běžný den jako každý druhý. Vstanu, zapnu počítač, kde srdíčka a podobné blbosti mohu úplně vyfiltrovat, otevřu si skvělou čokoládu, udělám si radost sám pro sebe a řeknu si, že sebe mám stejně nejradši...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: smjkl, 08.03.2017

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj milý vzkaz ValentýnoviMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­