ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.86
Hodnoceno: 51x Prosím, ohodnoť práci

Osoba, které si nejvíce vážím

OSNOVA:

1. Seznámení
2. Popis
3. Vlastnosti
4. Závěr


Vážení přátelé, chtěl bych vás seznámit se svým otcem, panem Pavlem S. Myslím si, že ho znám téměř dokonale, ale i po 13 letech mě dokáže leckdy překvapit.

Můj tatínek je 170 cm vysoký a váží asi 75 kg. Říká, že má téměř konfekční postavu, kterou si snaží udržovat sportováním. Obličej má souměrný. Jen jeho nos by mohl být trochu větší, takhle mi připadá jako knoflík. Většinou se tváří dost vážně a na některé působí jako morous, ale opak je pravdou.

Tatínek je zásadový člověk. Co řekne, to platí pro něj i pro druhé. Za pravdu se dokáže i "bít". Nezkazí ale ani žádnou legraci, má rád dobrý humor, posezení u kytary a ohně. Když si chce odpočinout od starostí a "vyčistit si hlavu", jde na ryby. Často ho doprovázím i já. Tatínek má rád přírodu. Je to takový ekolog-amatér. V minulosti se tím i živil.

Vážím si tatínka pro jeho smysl pro spravedlnost a zásadovost. Ta zásadovost se mi někdy nelíbí. A to tehdy, když něco provedu a dostanu nějaký ten trest. Tatínek je pak neoblomný a vždy vydrží až do úplného konce. Mně se to sice nikdy moc nezamlouvá, ale maminka říká, že je to pro mé dobro.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Richard Sukovič/Ricco, 03.05.2009

­­­­

Slohová práce Osoba, které si nejvíce vážím ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Osoba, které si nejvíce vážímMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­