ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.88
Hodnoceno: 25x Prosím, ohodnoť práci

Nejmilejší osoba

OSNOVA:

I.Seznámení s výjimečným člověkem
II.1. Povaha
2. Koníčky a zájmy
III.Nejlepší člověk


Pokaždé, když se s tímto člověkem setkám, se mi na tváři objeví úsměv. Její dlouhé zlatavé vlasy jsou vidět na metry daleko a v jejích modrých očích lze najít plno porozumění. Je 165 cm vysoká a má štíhlou postavu. Jmenuje se Zuzana a je to moje nejlepší kamarádka.

Spolu si velmi dobře rozumíme, protože máme podobné zájmy. Na svou kamarádku se můžu pokaždé spolehnout a v těžkých situacích se mě vždy zastane. Nebojí se prosadit svůj názor a otevřeně diskutovat. Mohu se jí se vším svěřit a vždy mě vyslechne i poradí. Připadá mi, že vše vidí jen pozitivně. Je velmi veselá a usměvavá.
Žije s maminkou a se svou mladší sestrou. Má je obě moc ráda a každý víkend spolu podnikají různorodé akce.
Zuzana je i v kolektivu velmi oblíbená. Nebojí se uspořádat party nebo oslavu, ale ráda navštěvuje i cizí akce.

Ve volném čase se věnuje atletice. Každý týden má tréninky, které svědomitě plní, aby uspěla na závodech. Jelikož je sport její vášní, chodí hrát bowling, jezdí na kole i lyžích nebo třeba hraje házenou. Myslím, že sport patří všeobecně mezi naši společnou a hlavně oblíbenou činnost, a tak spolu často nějakou tu sportovní aktivitu provozujeme.
Rovněž ve škole je docela úspěšná. Má dobré známky a úkoly vždy splní. Učitelé ji mají rádi.
Mezi její další záliby patří nakupování. Když spolu jdeme po obchodech, není krámu, do kterého bychom nenakoukly. Většinou odchází Zuzka domů s taškou plnou oblečení. A má dobrý styl. Obléká se do černé, červené a modré.

Zuzky si jako přítelkyně velice vážím. Doufám, že nám tento vztah vydrží na dlouhou dobu a budeme stále nejlepšími kamarádkami.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Mischell, 04.02.2011

­­­­

Slohová práce Nejmilejší osoba ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Nejmilejší osobaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­