ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.89
Hodnoceno: 28x Prosím, ohodnoť práci

Nejmilejší osoba

OSNOVA:

I.Seznámení s výjimečným člověkem
II.1. Povaha
2. Koníčky a zájmy
III.Nejlepší člověk


Pokaždé, když se s tímto člověkem setkám, se mi na tváři objeví úsměv. Její dlouhé zlatavé vlasy jsou vidět na metry daleko a v jejích modrých očích lze najít plno porozumění. Je 165 cm vysoká a má štíhlou postavu. Jmenuje se Zuzana a je to moje nejlepší kamarádka.

Spolu si velmi dobře rozumíme, protože máme podobné zájmy. Na svou kamarádku se můžu pokaždé spolehnout a v těžkých situacích se mě vždy zastane. Nebojí se prosadit svůj názor a otevřeně diskutovat. Mohu se jí se vším svěřit a vždy mě vyslechne i poradí. Připadá mi, že vše vidí jen pozitivně. Je velmi veselá a usměvavá.
Žije s maminkou a se svou mladší sestrou. Má je obě moc ráda a každý víkend spolu podnikají různorodé akce.
Zuzana je i v kolektivu velmi oblíbená. Nebojí se uspořádat party nebo oslavu, ale ráda navštěvuje i cizí akce.

Ve volném čase se věnuje atletice. Každý týden má tréninky, které svědomitě plní, aby uspěla na závodech. Jelikož je sport její vášní, chodí hrát bowling, jezdí na kole i lyžích nebo třeba hraje házenou. Myslím, že sport patří všeobecně mezi naši společnou a hlavně oblíbenou činnost, a tak spolu často nějakou tu sportovní aktivitu provozujeme.
Rovněž ve škole je docela úspěšná. Má dobré známky a úkoly vždy splní. Učitelé ji mají rádi.
Mezi její další záliby patří nakupování. Když spolu jdeme po obchodech, není krámu, do kterého bychom nenakoukly. Většinou odchází Zuzka domů s taškou plnou oblečení. A má dobrý styl. Obléká se do černé, červené a modré.

Zuzky si jako přítelkyně velice vážím. Doufám, že nám tento vztah vydrží na dlouhou dobu a budeme stále nejlepšími kamarádkami.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Slohová práce Nejmilejší osoba ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Nejmilejší osobaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)