ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.36
Hodnoceno: 14x Prosím, ohodnoť práci

Můj ideál

  • charakteristika/popis ideálního kluka

Když jsem byla malá, přála jsem si prince na bílém koni, ale postupem času jsem zjišťovala, že princ nepřijede, a tak bych vám chtěla popsat toho nejlepšího kluka, co existuje!

Než jsem ho poznala, měla jsem pocit, že mi jedna polovina chybí, až on mi ukázal, jak je život krásný. I když se známe krátce, připadá mi, jako bychom se znali celý život.

Má velké hnědé oči, které jsou vždy pozorné. Když vidím jeho krásný úsměv, celá tvář se mi rozzáří. Postavu má vyšší, sportovní, ale vůbec mi to nevadí, protože dosáhnu k jeho hrudi a slyším tak tlukot jeho srdce. Nosí věci podle svého vlastního jedinečného stylu, který se mi líbí.
Je velmi veselý, jsou chvíle, kdy se nedokážeme přestat smát a na druhou stranu jsou i chvíle, kdy mi není do smíchu, ale vždy mě rozesměje.
Má vlastnost, které si vážím - upřímnost. Ať je skutečnost jakákoli, dokáže to říci s nadhledem. Je tvořivý, nápaditý a hodný. Nesoudí lidi podle vzhledu, ale podle povahy a srdce. Dále je romantický, spolehlivý i dopředu plánující.

Je pro mě velmi důležitý, takový starší bráška!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: xMykiix, 07.05.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj ideálMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­