ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Novinky

­­­­

Neschválené příspěvky

13. prosince 2022

Seznam všech nevyhovujících příspěvků v období od 1. 9. do 31. 12. 2022. Dodržujte, prosím, Závazné podmínky pro vkládání příspěvků.

Slohová práce: Popis postavy Harry Potter - Charakteristika (jedná se o popis Harryho Pottera v bodech/odrážkách; v takovéto podobě to není vhodné pro charakteristiku - práci nemůžeme schválit)

Slohová práce: Vlčí matka 1 a 2 - Povídky (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz; nebudeme publikovat)

Čtenářský deník: J. K. Rowlingová - Harry Potter a Tajemná komnata (až příliš podobné obsahu, který je zde již publikován - viz ODKAZ)

Slohová práce: Poslání mého života - Úvaha (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz; nebudeme publikovat)

Slohová práce: Slib přátelství - Vypravování (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz; nebudeme publikovat)

Slohová práce: Ledová záře - Popis (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz; nebudeme publikovat)

Slohová práce: Chci být jen tvůj - Povídka (extrémně dlouhé /nevejde se celé ani do vyčleněného prostoru pro článek na Český-jazyk.cz/)

Slohová práce: Omámený - Povídka (příliš dlouhé, chyby, překlepy; nebudeme publikovat)

Slohová práce: Přestávka na cestě - Úvaha (opět ryze náboženský text, který moc nezapadá do našich stránek o českém jazyce; nebudeme publikovat)

Slohová práce: Trojiční tajemství v textech NZ - Odborný referát (omlouváme se, stránky jsou zaměřeny výhradně na český jazyk, nejsme náboženský server, proto nebudeme tento text publikovat; nepozdávalo se nám ani zpracování tohoto tématu v bodech a navíc s chybami/překlepy)

Slohová práce: Sebepoškozování - Výklad (práce s velmi podobným textem zde již publikována - viz ODKAZ)

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku


Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti Mediální zastoupení Tento portál mediálně zastupuje Impression Media,s.r.o.


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­