ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Novinky

­­­­

Neschválené příspěvky

7. července 2020

Seznam všech nevyhovujících příspěvků v období od 1. 1. do 31. 7. 2020. Dodržujte, prosím, Závazné podmínky pro vkládání příspěvků.

Slohová práce: Přirozenost vítězstvím - Povídka (povídka je již publikována na jiném serveru - viz https://www.odmaturuj.cz/slohove-prace/prirozenost-vitezstvim/)

Slohová práce: Klika - Zamyšlení (stejná práce zde již byla v minulosti publikována - viz ODKAZ)

Čtenářský deník: autor neznámý - Píseň o Rolandovi (až příliš patrné, že většina uvedených informací o dílu pochází z české Wikipedie - viz https://cs.wikipedia.org/wiki/P%C3%ADse%C5%88_o_Rolandovi)

Slohová práce: Sangvinik - Výtah (sice jde o výtah, ale prakticky jsou zde jen zkopírované informace z české Wikipedie - viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Sangvinik, a to více méně pouze v bodech)

Slohová práce: Flegmatik - Výklad (příliš stručné, hodně informací o flegmatikovi přebráno z jiných webových stránek)

Slohová práce: Melancholik - Výklad (již publikováno na https://www.odmaturuj.cz/psychologie/melancholik/)

Slohová práce: Opera - Výklad (až příliš podobné článku na české Wikipedii - viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Opera)

Slohová práce: Kriminalistické obory spjaté s fyzikou - Výklad (až příliš patrné, že jde o převzatý text z následujících článků: https://www.policie.cz/clanek/kriminalisticke-identifikace-618304.aspx; https://www.policie.cz/clanek/kriminalisticke-identifikace aj.)

Čtenářský deník: Charles Dickens - Oliver Twist (bez obsahu, nebudeme publikovat)

Čítanka: Lukáš Skoumal - Bramborové války - absurdní pseudokomedie (v čítance nepublikujeme vlastní povídky, pouze známých autorů, jejichž díla vyšla oficiálně v knižní podobě)

Slohová práce: Apokalypsa 2020 - Fejeton (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz, nebudeme publikovat)

Čtenářský deník: George Orwell - Farma zvířat (až příliš podobný obsah zde již publikovanému - viz ODKAZ)

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku


Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti Mediální zastoupení Tento portál mediálně zastupuje Impression Media,s.r.o.


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­