ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Freud Sigmund (*06.05.1856 - †23.09.1939)

­­­­

Výklad snů

Kniha pojednává o vědecké literatuře, o problémech snu; poměru snu k životu a bdění, snový materiál - paměťi ve snu, podněty ke snění a zdroje snu. Zabývá se také otázku, proč zapomínáme sen po procitnutí.
Je zde uvedena metoda výkladu snů - rozbor snového vzoru. Snové zkreslování.
Dále jsou tu detailně rozebrány tzv. typické sny - co znamenají, co je podnítilo atd. Například, proč se nám zdá o smrti našich přátel či blízkých? Dozvídáme se, že to je proto, že jsme jim smrt přáli. Ne teď, třeba v raném dětství. Nemusíme si to ani uvědomovat. Zajímavé, že? Přečtete-li si tuto knihu, možná leccos pochopíte.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 02.03.2005

   
­­­­

Související odkazy

­­­­

Diskuse k výpisku
Sigmund Freud - Výklad snůMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­