ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­

Neznámá v zrcadle (Stopy hrůzy - Údolí přízraků)

Originální název: Stranger in the Mirror, Pocket Books, NY 1992
Překlad: Ivana Rosenbaumová
Obálka: Oldřich Pošmurný
U nás: Studio dobré nálady, nakladatelství Kredit, edice Buldok, 41. publikace, Praha 1993
Rozsah: 123 stran

DĚJ:

Dvojčata Tracy a Stacy dostanou od své tety starodávné zrcadlo. Jednou za úplňku vtáhne zrcadlo Stacy dovnitř. Ocitá se v místnosti, která je zvláštní. Stacy odhadla, že je někde ve středověku. Nepodařilo se jí však projít zrcadlem zpět. V domě žila dívka Philomena se svojí babičkou. Mezitím Tracy prožívá těžké chvíle. Chvíli se vydává za Stacy, chvíli musí být zase sama sebou. Stacy přišla na to, že vrátit se může pouze za úplňku. Když se o to pokusila, Philomena ji chtěla zabít. S Tracyinou pomocí se Stacy podařilo uniknout a potom společně zrcadlo rozbít.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Trinity, 23.02.2004

   
­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník-Kletba drápu (Stopy hrůzy - Údolí přízraků)
-Neznámá v zrcadle (Stopy hrůzy - Údolí přízraků), Neznámá v zrcadle (Stopy hrůzy - Údolí přízraků) (2)
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
Životopisy - autorův životopis nenalezen
­­­­

Diskuse k výpisku
Lynn Beachová - Neznámá v zrcadle (Stopy hrůzy - Údolí přízraků)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­