ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­

Splněný sen

- román

Eva má sen - bydlet na venkově ve volné přírodě s rodinou a mnoha domácími zvířaty.
Jednou přijede Evin a Adamův tatínek domů ze služební cesty a má pro ně překvapení! Vzdálená příbuzná je pozvala bydlet s ní na venkov. Děti jsou okamžitě nadšené a radují se společně s tatínkem. Jediný, kdo se neraduje, je maminka. Ta je jediná proti stěhování. Nakonec se po usilovném přemlouvání povede rodině maminku přemluvit a děti mohou poprvé ulehnout do svých venkovských postelí těsně před koncem školního roku. Ve škole i o prázdninách získávají nové přátele nejen dvounohé, ale i ty zvířecí. A navíc zjistí, že budou mít sestřičku. Jen se nemohou shodnout na jméně. Za rodinu rozhodne los. Holčička se bude jmenovat Adélka po babi Ondráškové - vzdálené příbuzné, která je od té doby, co u ní bydlí mladá rodinka, stále čipernější.
Všichni jsou šťastni!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Pája delfínek, 25.03.2005

   
­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník-Jedna letní láska
-Láska a internet
-Splněný sen
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
Životopisy - autorův životopis nenalezen
­­­­

Diskuse k výpisku
Irena Brandejsová - Splněný senMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­