ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­

Jedna letní láska

Hlavní postavou je Jana, která má za nejlepší kamarádku Josefínu. Parta, ve které jsou obě dvě, míří na Lipno. Jana ve vlaku narazí na pohledného kluka Davida, který se hodně podobá Johnu Deppovi. Ona si umíní, že ho získá. Ale je v tom háček, on už holku má s jménem Vanesa. S druhou partou, ve které je David i Vanesa, se Jana i ostatní spřátelí a jedou všichni k Lipnu spolu. Jana je příliš pyšná na své tělo a krásu. Po pár dnech pobytu v chatkách Jana zjistila, že se do Davida opravdu zamilovala a že je to poprvé, co se do někoho zamilovala doopravdy. David zase zjistil, že miluje jak Vanesu, tak i Janu a nemůže se rozhodnout. Pár dnů před odjezdem byla Jana znásilněna a po celém těle měla modřiny. Rozhodla se ihned odjet domů do Prahy, kde nikdo nebyl. Ještě před odjezdem napsala Jozefíně dopis, kde jí prosila o to, aby dala její číslo Davidovi. Jozefína její přání splnila a vylekaná, co se stalo, jede za ní. Jakmile ji zpozoruje, vyleká se ještě víc. Vše si vyprávěji. Nakonec dostane ponaučení, že letní lásky jsou krátké a na nic.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 16.06.2005

   
­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník-Jedna letní láska
-Láska a internet
-Splněný sen
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
Životopisy - autorův životopis nenalezen
­­­­

Diskuse k výpisku
Irena Brandejsová - Jedna letní láskaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­