ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Pludek Alexej (*29.01.1923 - †07.09.2002)

   
­­­­

Faraonův písař

Dílo Alexeje Pludka je z doby starého Egypta. Hlavními postavami jsou: farao Achnataton, písař Ani, úředník Aje a další. Jinak tato kniha pojednává a cestách rozhodnutích všech hlavních postav, vyskytuje se zde také láska, nevěra a spousta dalších lidských potřeb. Pan Pludek zde popisuje, jak žili lidé na úrovni a o lidech pod úrovní se zde skoro vůbec nepíše, což je také trochu škoda. Přesto se zde dozvídáme spoustu různých věcí ze života lidí na úrovni. Doporučuji si tuto knihu přečíst, i když má tato kniha něco málo přes 400 stránek, je příjemné se do ní začíst. Přeji krásné počtení.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Štefka, 09.11.2004

­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník - nenalezen žádný další obsah z autorovy tvorby
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
­­­­

Diskuse k výpisku
Alexej Pludek - Faraonův písařMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­