ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.40
Hodnoceno: 47x Prosím, ohodnoť práci

Kanadská rocková skupina Nickelback poprvé v Praze!

  • novinová zpráva

BRNO - Světoznámá kapela Nickelback míří do Čech. Pražská O2 aréna nabízí poslední volná místa. Koncert proběhne už tento čtvrtek v osm hodin večer.

Rocková kapela Nickelback zahájila své další turné po Evropě s názvem The Hits. Poprvé zavítá i do České republiky. Plánovaný koncert se uskuteční ve čtvrtek 7. listopadu 2013 ve 20:00 v pražské O2 aréně. Zazní zde nejen veleúspěšné hity posledních deseti let, ale i ty současné.

Zcela nepochybně půjde o nezapomenutelný zážitek.
"Na hodně našich fanoušků se loni vstupenky vůbec nedostaly, byli jsme doslova zaplaveni žádostmi, ať se vrátíme," říká frontman kapely Chad Kroeger. Ani tentokrát už moc míst nezbývá, přestože se cena pohybuje od 990,- do 1500,- Kč.
Rozhodně se je na co těšit. Navíc před samotnými Nickelback vystoupí americká rocková kapela Skillet, která do Prahy přijede se svou novinkou. Proto si tento zážitek určitě nenechte ujít.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Lady, 26.11.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kanadská rocková skupina Nickelback poprvé v Praze!Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­