ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.69
Hodnoceno: 13x Prosím, ohodnoť práci

Zrcadlo naší/mojí třídy

Každá třída má svého komika, odpadlíka, "šprta" a "darebáka". Naše třída není výjimkou, každý je něčím výjimečný, ať už v dobrém nebo špatném slova smyslu.
Jeden si rozumí s počítačem, druhý zase s knihou. Jeden rád běhá po lese s maketou samopalu v ruce, druhý zase radši kouří za školou. Jeden umí výborně anglicky, druhý zase neumí pořádně ani česky. Jeden baví třídu vtipy, druhý svojí hloupostí a dětinským chováním. Jeden je tlustý, druhý hubený. Jeden je velký, druhý malý. Jeden se rád projede na kole v přírodě a druhý dá přednost jemné zeleni golfového trávníku...
A takových protikladů je v naší třídě velmi mnoho, což je možná jednou z příčin ne zcela harmonického soužití jejích členů.

Naše třída má mezi učitelským sborem nepříliš dobrou pověst a naopak někteří členové učitelského sboru nemají dobrou pověst v naší třídě.

Podle mě není naše třída zrovna ideálem, nicméně nám to nijak nevadí. A koneckonců, jak nám pořád opakuje nejmenovaný kantor, my jsme elita. Tedy alespoň Berouna a okolí. A ačkoliv to tak nevypadá, věřím, že spousta z nás bude mít v budoucnosti nějakou důležitou pozici.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ToKro, 02.12.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zrcadlo naší/mojí třídyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­