ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.67
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Život po životě

Snad každý si alespoň jednou položil otázku, co vlastně bude po životě? Odpověď na ni nezná nikdo, můžeme se jenom domnívat.

Většinu obyvatel České republiky tvoří ateisté (lidé bez vyznání víry) a svým způsobem mají pravdu. Všechny náboženství jsou "závazná", takže vy jste křesťan, ale skončíte v pekle, protože na konci nebude stát Ježíš, ale třeba Buddha.

Za sebe si myslím, že není na škodu v něco věřit, mít něco, k čemu se můžete obrátit. Ale s ničím se to nemá přehánět.
Domnívám se také, že je dobře, že lidé neví, co je čeká po smrti. Takhle jsou křesťané jen lidé, co opravdu v Boha věří, ale kdyby někdo přišel a řekl, že po smrti na nás čeká Ježíš, každý by věřil v něj.

Možná na každého z nás čeká to, čemu věří. To se ale ještě uvidí.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 09.11.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Život po životěMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­