ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.85
Hodnoceno: 13x Prosím, ohodnoť práci

Závislosti

Snad každý člověk má nějaký zlozvyk. Někdo pije, někdo kouří, jiný bere drogy. Závislost se dá vybudovat skoro na všem. Snad nejzajímavější mi připadá závislost na Coca-Cole a obecně na cukrech.

Nebo třeba závislost na internetu. Tou trpí spousta teenagerů, včetně mě. Nemyslím si, že je to na škodu, pokud zvládáte školu a všechno, co zvládat máte. Já na internetu trávím tak dvě hodiny denně. Ale najdou se i lidé, kteří na něm stráví klidně třetinu dne a více, což už je docela přehnané. Nicméně, závislost na internetu není až tak zlá jako třeba ta na alkoholu nebo cigaretách - neničí zdraví.

Určitě by bylo fajn, kdyby na světě žádné závislosti neexistovaly. Jak mohou někteří lidé vydělávat na tom, že někomu poškozují zdraví? Prodávat cigarety, alkohol nebo dokonce drogy je pro mě nesnesitelná představa. Jenže na druhou stranu jsou hloupí ti, kteří si to od nich kupují...

A nejhoršími případy jsou pak "děti", kteří jsou takto závislí. Čím dříve s tímhle začnou, tím horší to má pro ně důsledky ve stáří. Proto si myslím, že je lepší se těchto zlozvyků úplně vyvarovat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 13.11.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
ZávislostiMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­