ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.11
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Výuka cizích jazyků

Bez cizích jazyků by se nyní lidé téměř neobešli. Jsou a nadále budou všude kolem nás. Učit se cizími jazyky je pro nás určitě přínosné, i když někdy dost pracné. Každý má silnou a slabou stránku v něčem jiném a mít svou slabinu zrovna v cizích jazycích není v dnešní době zrovna ideální. Ať už se dostanete do zahraničí za prací nebo i jen na dovolenou, vždy se znalost nějakého dalšího jazyka hodí. Když potřebujete v zahraničí s něčím poradit nebo se jen na něco zeptat, většina vám zrovna s naší mateřskou češtinou rozumět nebude. Nebo si třeba jen chcete přečíst například složení na nějakém produktu, ale zjistíte, že text v češtině na jeho obalu neexistuje. A co potom?

Pro mě samotnou by výborná znalost anglického jazyka byla dost užitečná nejen kvůli různým textům kupříkladu na sociálních sítích a internetu obecně, ale co třeba u takové hudby? Dost velká část písní je napsána anglicky a já textům ne vždy úplně rozumím. Proto osobně naprosto souhlasím s výukou cizích jazyků na školách, i přestože jsou pro mě někdy dost obtížné a nemám k nim zrovna nejlepší vztah.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Klára, 09.04.2018

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Výuka cizích jazykůMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­