ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.93
Hodnoceno: 14x Prosím, ohodnoť práci

Vánoce

Když se řeknou Vánoce, každý z nás si jistě vybaví stromeček, cukroví, dárky a uklizený domeček. Ale proč se tyto svátky klidu a míru vůbec slaví?

Myslím, že Vánoce by neměly být jen komerční záležitostí, jak se v posledních letech stává zvykem. Tyto křesťanské svátky, jež začínají adventem, mají být přeci oněmi svátky klidu a míru.

Podle mého mínění je o Vánocích hlavní, aby se sešla celá rodina. Troufám si říct, že vánoční dárky pro dospělého člověka nejsou až tak moc podstatné.

To ve světě dětí je to zase naopak - je nádherné pozorovat ty rozzářené dětské oči, které právě spatřily nasvícený stromeček a pod ním spoustu dárků.

Vánoce jsou krásné svátky, ovšem lidé by měli být na sebe trochu více vstřícnější a milejší, a to nejen o Vánocích!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
VánoceMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)