ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.93
Hodnoceno: 14x Prosím, ohodnoť práci

Vánoce

Když se řeknou Vánoce, každý z nás si jistě vybaví stromeček, cukroví, dárky a uklizený domeček. Ale proč se tyto svátky klidu a míru vůbec slaví?

Myslím, že Vánoce by neměly být jen komerční záležitostí, jak se v posledních letech stává zvykem. Tyto křesťanské svátky, jež začínají adventem, mají být přeci oněmi svátky klidu a míru.

Podle mého mínění je o Vánocích hlavní, aby se sešla celá rodina. Troufám si říct, že vánoční dárky pro dospělého člověka nejsou až tak moc podstatné.

To ve světě dětí je to zase naopak - je nádherné pozorovat ty rozzářené dětské oči, které právě spatřily nasvícený stromeček a pod ním spoustu dárků.

Vánoce jsou krásné svátky, ovšem lidé by měli být na sebe trochu více vstřícnější a milejší, a to nejen o Vánocích!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Blanche, 31.12.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
VánoceMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­