ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.33
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Učitelé

Určitě znáte ten pocit, když po vás chce každý učitel stejnou věc udělat zcela odlišně. Třeba prezentace požadují někteří kantoři se spoustou textu a bez obrázků, jiní chtějí naopak hlavně obrázky, málo textu a k tomu povídání z hlavy. Občas sám nevím, jakým způsobem prezentaci připravit pro kterého učitele.

Důležitá věc, kterou jsem se musel naučit, je porozumění s učitelem. Musí vám říct, jak chce danou věc vytvořit a vy to musíte realizovat podle něj.

Pomalu ale jistě také zjišťuji, že s každým kantorem si můžete dobře popovídat, pokud vás zrovna neučí. Přece jen to jsou lidé jako my a ne vždy jsou spokojeni s žáky, školou nebo jejím vedením. Rozhodně by měli dostat přidáno, protože dělají hrozně stresové zaměstnání a určitě to nemají lehké.
Žáci, kteří celou hodinu vyrušují, by se měli zamyslet nad tím, že nejen učitelé chtějí hodinu nějak přečkat a ne si ještě přidělávat další problémy.

Učitelé na základní škole mají veliký vliv na volbu vašeho povolání a tím pádem i na to, čím se budete jednou živit. Z druhé části to samozřejmě ovlivňujete i vy sami a váš zájem o učení.

Snažte se proto k učitelům chovat mile a pokud to jde, vyjděte jim vstříc, protože jejich povolání není opravdu jednoduché.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené:

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
UčiteléMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)