ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.33
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Učitelé

Určitě znáte ten pocit, když po vás chce každý učitel stejnou věc udělat zcela odlišně. Třeba prezentace požadují někteří kantoři se spoustou textu a bez obrázků, jiní chtějí naopak hlavně obrázky, málo textu a k tomu povídání z hlavy. Občas sám nevím, jakým způsobem prezentaci připravit pro kterého učitele.

Důležitá věc, kterou jsem se musel naučit, je porozumění s učitelem. Musí vám říct, jak chce danou věc vytvořit a vy to musíte realizovat podle něj.

Pomalu ale jistě také zjišťuji, že s každým kantorem si můžete dobře popovídat, pokud vás zrovna neučí. Přece jen to jsou lidé jako my a ne vždy jsou spokojeni s žáky, školou nebo jejím vedením. Rozhodně by měli dostat přidáno, protože dělají hrozně stresové zaměstnání a určitě to nemají lehké.
Žáci, kteří celou hodinu vyrušují, by se měli zamyslet nad tím, že nejen učitelé chtějí hodinu nějak přečkat a ne si ještě přidělávat další problémy.

Učitelé na základní škole mají veliký vliv na volbu vašeho povolání a tím pádem i na to, čím se budete jednou živit. Z druhé části to samozřejmě ovlivňujete i vy sami a váš zájem o učení.

Snažte se proto k učitelům chovat mile a pokud to jde, vyjděte jim vstříc, protože jejich povolání není opravdu jednoduché.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 09.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
UčiteléMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­