ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.50
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Teenageři a drogy

Většina z nás marihuanu nikdy nezkusila a také nikomu z nás nechybí. Dnešní mládež má ale na všechny drogy trochu jiný názor. Sehnat marihuanu je dnes ještě jednodušší, než sehnat cigarety, jste-li teenager. Stačí vědět, za kým máte zajít. Sám mám několik kamarádů, kteří marihuanu často kouří.
Určitě je špatné, když s drogami začnete už jako dítě, protože postupně odrovnávají a ničí celé vaše tělo. Avšak spousta dospělých, od nichž byste čekali, že budou mít rozum, marihuanu dětem ještě sami nabízejí.

Jeden z mých kamarádů mi popisoval průběh současných zábav, kde hraje velmi hlasitá hudba a není tam jediný člověk, jenž by nebral drogy. Připadá mi velmi špatné, že policie s těmito lidmi nedokáže nic udělat. Podobné zábavy se, alespoň v našem regionu, konají každou chvíli a myslím si, že snad každému musí být jasné, že v takové velké skupině lidí se vždy najde alespoň jeden člověk, který bude kouřit marihuanu nebo užívat jinou drogu.

Svět se v tomto ohledu hodně změnil. Zatímco děti před mnoha lety si stavěly domky z písku a chodily se prohánět ven, dnešní mládež kouří cigarety, poflakuje se venku a kdovíco ještě. Kam může svět tímhle tempem dospět?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Teenageři a drogyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)