ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.50
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Teenageři a drogy

Většina z nás marihuanu nikdy nezkusila a také nikomu z nás nechybí. Dnešní mládež má ale na všechny drogy trochu jiný názor. Sehnat marihuanu je dnes ještě jednodušší, než sehnat cigarety, jste-li teenager. Stačí vědět, za kým máte zajít. Sám mám několik kamarádů, kteří marihuanu často kouří.
Určitě je špatné, když s drogami začnete už jako dítě, protože postupně odrovnávají a ničí celé vaše tělo. Avšak spousta dospělých, od nichž byste čekali, že budou mít rozum, marihuanu dětem ještě sami nabízejí.

Jeden z mých kamarádů mi popisoval průběh současných zábav, kde hraje velmi hlasitá hudba a není tam jediný člověk, jenž by nebral drogy. Připadá mi velmi špatné, že policie s těmito lidmi nedokáže nic udělat. Podobné zábavy se, alespoň v našem regionu, konají každou chvíli a myslím si, že snad každému musí být jasné, že v takové velké skupině lidí se vždy najde alespoň jeden člověk, který bude kouřit marihuanu nebo užívat jinou drogu.

Svět se v tomto ohledu hodně změnil. Zatímco děti před mnoha lety si stavěly domky z písku a chodily se prohánět ven, dnešní mládež kouří cigarety, poflakuje se venku a kdovíco ještě. Kam může svět tímhle tempem dospět?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 30.04.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Teenageři a drogyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­