ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.33
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Tahák

Tahák - všem tak dobře známá pomůcka, vždy spojená s napětím a nejistotou. Hlavně když si jej připravujeme a vzpomínáme na minulou písemku, kdy to nevyšlo.
Všichni znají riziko a všichni zažili fiasko se schovaným tahákem, a přece se ho nedokážeme vzdát.

Tak jednoduchá a přitom účinná pomůcka, která usnadní učení za cenu největšího rizika - pětky z prověrky kvůli objevenému taháku! Když se nad tím zamyslíme, faktem zůstává, že pětka není to nejhorší, je-li náš tahák prozrazen.

Sice se říká, že psaním taháku dané vědomosti získáme, ale moc bych tomu nevěřil. Možná si danou látku zopakujeme a připomeneme, ale určitě nenaučíme.

Kdyby lidé neznali taháky, možná by náš život vypadal úplně jinak. Společnost by byla pravděpodobně plná inteligentů a géniů. Jenže - řekněme si to popravdě - není to lepší takové, jaké to je?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Eliason, 25.03.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
TahákMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­