ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.33
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Tahák

Tahák - všem tak dobře známá pomůcka, vždy spojená s napětím a nejistotou. Hlavně když si jej připravujeme a vzpomínáme na minulou písemku, kdy to nevyšlo.
Všichni znají riziko a všichni zažili fiasko se schovaným tahákem, a přece se ho nedokážeme vzdát.

Tak jednoduchá a přitom účinná pomůcka, která usnadní učení za cenu největšího rizika - pětky z prověrky kvůli objevenému taháku! Když se nad tím zamyslíme, faktem zůstává, že pětka není to nejhorší, je-li náš tahák prozrazen.

Sice se říká, že psaním taháku dané vědomosti získáme, ale moc bych tomu nevěřil. Možná si danou látku zopakujeme a připomeneme, ale určitě nenaučíme.

Kdyby lidé neznali taháky, možná by náš život vypadal úplně jinak. Společnost by byla pravděpodobně plná inteligentů a géniů. Jenže - řekněme si to popravdě - není to lepší takové, jaké to je?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
TahákMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)