ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Svačina v koši

V dnešní době si lidé přestávají vážit potravin. Ale čím to je? Proč se často setkáváme s tím, že například ve škole vidíme v koši housku se salámem? Proč si přestáváme vážit potravin, které jsou čím dál tím vzácnější a dražší? Proč v Americe trpí lidé obezitou, zatímco v Africe umírají hlady? Nad tématem potravin si můžeme klást spoustu otázek, avšak ne na všechny se dá odpovědět.

Třeba je někdo tak finančně zabezpečen, že si může dovolit mrhat potravinami. Nebo má někdo třeba farmu, na které si může potraviny obstarat. Ale co když to není žádný boháč či farmář? Co pak? Jak se to dá vysvětlit? Myslím si, že lidé nejsou zvyklí na hlad a tudíž si jídla neváží.

Jenže co když ne? Co když se pletu? Vše je možné, třeba by se Afričané na našem místě zachovali stejně a také by házeli svačinu do odpadkových košů.
To jsou ale jen mé nepodložené domněnky. Pravda může být ukrytá všude.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Marián Varga, 05.03.2008

­­­­

Slohová práce Svačina v koši ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Svačina v košiMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­