ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Svačina v koši

V dnešní době si lidé přestávají vážit potravin. Ale čím to je? Proč se často setkáváme s tím, že například ve škole vidíme v koši housku se salámem? Proč si přestáváme vážit potravin, které jsou čím dál tím vzácnější a dražší? Proč v Americe trpí lidé obezitou, zatímco v Africe umírají hlady? Nad tématem potravin si můžeme klást spoustu otázek, avšak ne na všechny se dá odpovědět.

Třeba je někdo tak finančně zabezpečen, že si může dovolit mrhat potravinami. Nebo má někdo třeba farmu, na které si může potraviny obstarat. Ale co když to není žádný boháč či farmář? Co pak? Jak se to dá vysvětlit? Myslím si, že lidé nejsou zvyklí na hlad a tudíž si jídla neváží.

Jenže co když ne? Co když se pletu? Vše je možné, třeba by se Afričané na našem místě zachovali stejně a také by házeli svačinu do odpadkových košů.
To jsou ale jen mé nepodložené domněnky. Pravda může být ukrytá všude.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Slohová práce Svačina v koši ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Svačina v koši







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)