ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.14
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Špatné pocity

Mívám poslední dobou takový špatný pocit. Jako by byli všichni proti mně. Proč když někdo dělá v jednom kuse něco špatného, vždycky mu to projde, ale pokud já udělám něco, co lze považovat spíš za dětskou hloupost, všichni mě za to hned trestají? Co mají dospělí proti mně a vůbec proti všem teenagerům?

Co jsme vám udělali, že všechno, co vidíte, musíte zaonačit proti nám? Kdy vám dojde, že jsme lidi jako vy a že nám taky vadí, když nás pomlouváte. Jak by se to líbilo vám, kdyby každý pomlouval vás? Taky máme city a taky nás to mrzí. Kdy vám to dojde? Já nechci, aby si o mně lidé mysleli něco špatného, protože v jádru špatný určitě nejsem, jen jsem udělal pár hloupostí. Jenže jestli si myslíte, ze mi to nevadí a nemrzí mě to, tak jste se spletli. Nebudu nikde prosit lidi, aby mě měli rádi, ale vadí mi, když mě pomlouvají. V tomhle ohledu závidím rastafariánům - žádný stres, jen smích a smích, byť umělý.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 13.11.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Špatné pocityMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­