ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Soužití ve třídě

Už osmým rokem chodím do školy se stejnou třídou. Často uvažuji nad tím, co by se mělo změnit, aby se mi ve třídě žilo lépe. Zkusme nad touto situací popřemýšlet.

Základem dobré nálady ve třídě je pěkná známka a dobří přátelé, na které je spolehnutí a kterým se mohu svěřit s tím, co mě trápí. Co bychom tedy měli dělat, aby to tak mezi námi fungovalo?

Určitě je důležitá vzájemná tolerance, porozumění a pochopení našich spolužáků. Pojďme si říci, jaké vztahy se vyskytují v naši třídě v současné době.
Z mého pohledu existují některé důvody, kvůli nimž se s pár spolužáky nebavím, a to hlavně časté hádky nebo posmívání. Jak se dá tato situace změnit?
Jeden druhému se přestaneme posmívat, nebudeme vyvolávat hádky se a pokusíme se vzájemně najít cestu k sobě. Pokud se toto podaří, naše třída se stane ideálním prostorem pro studium, zábavu a kolektiv vůbec.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Soužití ve tříděMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)