ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Soužití ve třídě

Už osmým rokem chodím do školy se stejnou třídou. Často uvažuji nad tím, co by se mělo změnit, aby se mi ve třídě žilo lépe. Zkusme nad touto situací popřemýšlet.

Základem dobré nálady ve třídě je pěkná známka a dobří přátelé, na které je spolehnutí a kterým se mohu svěřit s tím, co mě trápí. Co bychom tedy měli dělat, aby to tak mezi námi fungovalo?

Určitě je důležitá vzájemná tolerance, porozumění a pochopení našich spolužáků. Pojďme si říci, jaké vztahy se vyskytují v naši třídě v současné době.
Z mého pohledu existují některé důvody, kvůli nimž se s pár spolužáky nebavím, a to hlavně časté hádky nebo posmívání. Jak se dá tato situace změnit?
Jeden druhému se přestaneme posmívat, nebudeme vyvolávat hádky se a pokusíme se vzájemně najít cestu k sobě. Pokud se toto podaří, naše třída se stane ideálním prostorem pro studium, zábavu a kolektiv vůbec.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kristýna Malinová, 24.05.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Soužití ve tříděMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­