ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.14
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Smysl života? (2)

Určitě jste již alespoň jednou přemýšleli nad smyslem života, třeba když jste měli depresi. Při hlubším zamyšlení vám dojde, že se vlastně třetinu života učíte na to, abyste tu druhou měli co jíst a v té třetí dostali nějaký důchod. Navíc ten stres s tím spojený není taky pro nikoho příliš zdravý. Dobře, prostřední část života bude nejspíš o malinko delší, protože do důchodu se chodí pozdě. Nicméně to rovněž není zrovna ideální, neboť budou-li lidé v práci do 65 let, nezbude tu již zaměstnání pro mladé lidi. A to navíc ještě nepočítám seniory, kteří si vedle důchodu dál přivydělávají.

Oproti tomuto našemu každodennímu stresu, na který jsme si zvykli, bych uvedl jako protiklad rastafariánství - žít na Jamajce, pěstovat na svém poli "kytky" a umřít ve 40 letech, ale absolutně bez jakéhokoliv stresu...

Závěrem chci podotknout, že takhle to vidím já ve svých 14 letech. Pokud má někdo názor, že je dobře odcházet do důchodu pozdě, tak se mu omlouvám.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 13.11.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Smysl života? (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­