ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.50
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Satanismus

Často si pokládám otázku, jestli jsou satanisté v našich průzkumech bráni jaké ateisté, či nikoliv. Všichni lidé satanismus odsuzují. Nikdo nepochopí, že je to náboženství jako každé jiné. A jiná náboženství by se přeci měla respektovat, nebo ne?

Já sám sebe nepovažuji za žádného satanistu, jen u náboženství nacházím velké lži a chyby už v jejich samotných základech. Například to, že církev považovala lidi s dlouhými vlasy za vyvrhele - ale kdo konkrétně měl dlouhé vlasy? No přece Ježíš...

Znám z Facebooku spoustu satanistů, některé jsem i viděl. Na rozdíl třeba od vyznavačů EMO nepoznáte, když jde proti vám satanista. Tím chci říct, že to jsou lidé jako my, jen si vybrali jiné náboženství. Tak proč je odsuzovat?

Někteří křesťané by si měli dávat pozor, aby neskončili v pekle, to u satanistů nehrozí. Náboženství by se ale neměla odsuzovat navzájem - a satanismus stále beru jako náboženství. Proč jej tedy křesťané (a nejen ti) odsuzují?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 31.01.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
SatanismusMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­