ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Různé hudební styly a já

Rád bych se zamyslel nad tím, co mi přineslo poslouchání různých hudebních žánrů.

Začal bych třeba stylem hudby, který se nazývá horrorcore a v Česku není tolik oblíbený. Snad jeho nejznámější představitel na české scéně se jmenuje Řezník a dost jej proslavila kauza Český slavík Mattoni. Posloucháním tohoto hudebního žánru jsem se naučil brát lidi i s jejich chybami a říkat to, co si opravdu myslím.

Dalším hudebním stylem, který jsem často poslouchal, bylo reggae. Asi jeho nejznámějším představitelem je Bob Marley. Tento žánr je oblíbený po celém světě, ale nejvíce ho poslouchají rastafariáni. Naučil mě velmi dobrou věc - odbourat stres. Ať se stane cokoliv, nic se neděje. Život jde dál. Až se to uklidní, všechno bude stejné jako dřív...

A jako poslední žánr uvedu pop, který je v současnosti nejspíše vůbec nejoblíbenějším hudebním stylem většiny lidí. Díky němu jsem se naučil svět brát takový, jaký doopravdy je.

A co vy? Který styl hudby je váš nejoblíbenější?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 19.11.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Různé hudební styly a jáMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­