ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Procházky v přírodě

Každý má nějakou zábavu, u které se dokonale odreaguje a pročistí hlavu. Pro někoho je takovou zábavou popíjení piva, pro jiného třeba nakupování, pro mě jsou to jednoznačně procházky. Neznám lepší rozptýlení, než si po náročných dnech v práci vyrazit na procházku do lesa.

Někteří z vás si možná říkají, co se mi může na procházkách líbit? V první řadě si myslím, že stromy a všechno živé v lese dovede člověka nabýt pozitivní energií. Ve městě mi přijde všechno jakési mrtvé a pohřbené pod tunami betonu a budovami.
Dalším důvodem, proč rád podnikám procházky do přírody, je to, že si rád fotím krajinu v různých ročních obdobích. Líbí se mi chodit každý týden na mé oblíbené místo k řece a fotografovat si ji pod nánosem ledu, zasněženou nebo nasvícenou horkým letním sluncem či dokonce plnou podzimního listí. Na procházkách v přírodě se mi také líbí být sám.

Obvykle rád vyhledávám společnost, ale občas není a škodu udělat si sám vycházku do přírody a nechat si všechno projít hlavou. Vyzkoušejte si to a posuďte sami.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 19.03.2016

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Procházky v příroděMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­