ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.97
Hodnoceno: 38x Prosím, ohodnoť práci

Proč jsi to udělal?

Proč teď klečím u tvého těla a moje horké slzy smáčí tvoji bledou tvář? Neměl jsi to dělat, neměl... Tvoje problémy měly řešení, mohli jsme je hledat spolu, od toho přeci přátelé jsou a já byla tvá nejlepší kamarádka... Vždycky když jsi plakal, plakala jsem s tebou, pamatuješ? Potom jsme společně hledali řešení, tak proč si to tentokrát chtěl udělat jinak... Bylo to proto, že šlo o ni? Že šlo o dívku, která ti pomotala hlavu a pak tě odkopla? Ale já tě před ní varovala kamaráde, tak proč si neposlechl?
Já vím, láska je slepá, ale koho by napadlo, že dokáže i zabít? Teď si tak uvědomuju, porušil jsi náš slib... Vzpomínáš??? Slib na život a na smrt... My jsme měli umřít spolu, jako dva důchodci co nemají nic jiného na práci než sedět před domem na lavičce a probírat starý dobrý časy, jenže ty jsi na to asi zapomněl...v poslední době jsi vlastně pořád zapomínal, na moje narozeniny, na náš společný čundr, ale já bych ti to všechno odpustila, jenom kdyby jsi byl tady a zase si ze mě tropil šoufky. Já nechci nosit jenom macešky na tvůj hrob... Ano, vím, je to tvoje oblíbená květina, ale na tvém hrobě se mi nelíbí... SLYŠÍŠ!? Jsou věci, kvůli kterým se neumírá a ty jsi umřel zbytečně... Je to už tři čtvrtě roku, ale mě to pořád bolí... Od té doby nosím v kapsách žiletky... Co kdyby náhodou... Musel sis ty žíly podřezat? Zabil jsi se a v dopise jsi napsal, že nikomu chybět nebudeš, ale že přesto máš všechny rád... Zapomněl jsi, že budeš chybět mě??? Že když umřeš ty, umře i polovina mého srdce? Jsi sobec Myšáku, sobec a já tě nenávidím... NENÁVIDÍM TĚ!!!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: sisi, 30.09.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Proč jsi to udělal?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­