ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.50
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Přátelství je nade vše

Asi každý zná ten pocit, když si myslíme, že nám nikdo nerozumí. Nikdo neví, jak se cítíme a co právě v dané chvíli prožíváme za situaci. Asi je to ten nejhorší pocit, co dokážeme vnímat, nemyslíte? Ale právě tehdy se potvrzuje známé přísloví: "V nouzi poznáš přítele." A dokonce toho nejlepšího.

Někoho takového ale musíte hledat. Musíte si k němu najít cestu. A trvá to většinou dlouho, než zjistíte, že je to právě on.
Musí to být člověk, jemuž stoprocentně důvěřujete. Říkáte si všechna tajemství. Nestydíte se o ničem bavit. Nebojíte se. V takovém přátelství vůbec nejde o to si někde s kamarádkou stoupnout a jen tak si říct: "Tak a jsme nejlepší přítelkyně." Většina kamarádství tohoto typu nemá žádnou cenu ani hodnotu. Vztah nejlepších kamarádů se většinou vyvíjí poměrně dlouho a podle toho by měl dlouho i trvat.

Já jsem někoho takového našla a právě jí patří můj velký dík!
Děkuji jí za to, že tu pro mě vždycky je. Děkuji jí za všechny volné chvíle, jež tráví právě se mnou. Děkuji jí za tu důvěru, kterou ve mně vkládá. Děkuji jí za všechno, co pro mě dělá! Mám ji ráda a ona to ví!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Přátelství je nade všeMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)