ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.50
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Přátelství je nade vše

Asi každý zná ten pocit, když si myslíme, že nám nikdo nerozumí. Nikdo neví, jak se cítíme a co právě v dané chvíli prožíváme za situaci. Asi je to ten nejhorší pocit, co dokážeme vnímat, nemyslíte? Ale právě tehdy se potvrzuje známé přísloví: "V nouzi poznáš přítele." A dokonce toho nejlepšího.

Někoho takového ale musíte hledat. Musíte si k němu najít cestu. A trvá to většinou dlouho, než zjistíte, že je to právě on.
Musí to být člověk, jemuž stoprocentně důvěřujete. Říkáte si všechna tajemství. Nestydíte se o ničem bavit. Nebojíte se. V takovém přátelství vůbec nejde o to si někde s kamarádkou stoupnout a jen tak si říct: "Tak a jsme nejlepší přítelkyně." Většina kamarádství tohoto typu nemá žádnou cenu ani hodnotu. Vztah nejlepších kamarádů se většinou vyvíjí poměrně dlouho a podle toho by měl dlouho i trvat.

Já jsem někoho takového našla a právě jí patří můj velký dík!
Děkuji jí za to, že tu pro mě vždycky je. Děkuji jí za všechny volné chvíle, jež tráví právě se mnou. Děkuji jí za tu důvěru, kterou ve mně vkládá. Děkuji jí za všechno, co pro mě dělá! Mám ji ráda a ona to ví!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Hamík, 11.05.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Přátelství je nade všeMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­