ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.85
Hodnoceno: 13x Prosím, ohodnoť práci

Pomluvy a hádky

Jsem studenka. Do školy chodím ráda nejen kvůli učení, ale i kvůli lidem. Snažím se s každým vycházet, být milá, fajn a v pohodě. Taková prostě jsem já. Na nic si nehraji. Nemám ráda hádky. Někdy nemůžu pochopit, proč mě někteří lidi pomlouvají.

Je jasné, že si s každým nerozumím, pak se ale těmto osobám vyhýbám a jsem s těmi, kteří jsou moje "krevní skupina". Proč jsou ovšem na mě protivní a pomlouvají mě? Kdyby si mě nevšímali, jako já jich, myslím, že by to bylo v pohodě. Oni si mě všímají ale pořád. Mají blbé poznámky.

Došla jsem k jednomu závěru. Tyhle lidičky jsou fakt špatní lidé a tím, že budou ostatní pomlouvat a povyšovat se nad nimi, tak s tímto přístupem daleko v životě nedojdou. Myslí si, že jsou nej... Pomlouvají, protože vědí, že mě mají všichni rádi a se všemi dobře vycházím. Tím "všichni mě mají rádi" myslím i profesory. Nepodlejzám - to nesnáším.

Na základce jsem měla strašně dobrý vztah s jednou učitelkou. Měla mě ráda, a mě její hodiny strašně bavily. Někdo tohle nemohl prostě skousnout, a tak pomlouval. Tím si ale moc nepomohl, protože jsem byla vítěz. Učitelka se mě jednou, když jsme řešili takový třídní problém, zastala v mém názoru, že je to dobrý nápad. Ostatním se taky docela líbil. Ale ten někdo to pořád nemohl skousnout.

Takové lidi nemám vážně ráda a snažím se jim vyhýbat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: slunicko.m, 11.09.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Pomluvy a hádkyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­