ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Podzimní deprese

Podzimní deprese jsou u většiny lidí způsobené spíše špatnou náladou, a to z toho důvodu, že končí léto, ze stromů padá listí, počasí je spíše deštivé a jen pár dní svítí sluníčko, ze kterého čerpáme energii.

V letním období nemáme na nějakou depresi čas. Jezdíme na dovolené, opalujeme se, sportujeme a problémů si radši nevšímáme. Jenže na podzim se opět objeví. Podzimním depresím se ovšem můžeme vyhnout. Například tím, že více doma svítíme. Nemusíme pak tolik vnímat, jak je venku zataženo. Nebo nám také jistě zvedne náladu či sebevědomí, když se oblékáme do pestrých barev, komunikujeme s přáteli nebo si uděláme procházku v podzimní krajině, kdy se snažíme na ni vidět i něco krásného - je to přeci jen umělecké dílo paní přírody.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Anna Jakubíková/Smíšek, 10.10.2013

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Podzimní depreseMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­