ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.05
Hodnoceno: 40x Prosím, ohodnoť práci

Odvrácená strana Vánoc

Všechno dobré má i svoji temnou stránku. Nejinak je tomu i u Vánoc.

Každý rok umrzne několik lidí bez domova, protože nemají teplé místo, na kterém by přečkali tuhou zimu. To je to, co na Vánocích rád nemám. Někteří lidé se přecpávají všemožným jídlem, zatímco jiní umírají hladem. Někteří si mnou ruce u krbu v přetopeném pokoji, zatímco jiní mrznou na ulici. Některým lidem udělá o Vánocích radost to, že dostali mobil, tablet, televizi a bůhví co ještě, zatímco jiným to, že přežili další den kruté zimy. Nenajde se nikdo, kdo by svému dítěti řekl: "Ne, letos ti Ježíšek nový mobil nepřinese, protože ty peníze chtěl rozdat chudým lidem, aby se jim lépe přečkávala zima." Každé dítě by se zachovalo stejně, rozbrečelo by se a řeklo, že ten nový mobil prostě chce.

Taky mi dlouho trvalo, než mi došlo, že nejlepší dárek je dobrý pocit, že někdo se má o trošku líp...díky vám.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 09.11.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Odvrácená strana VánocMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­