ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.25
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Náboženství

Většina obyvatel České republiky (skoro 70 %) jsou ateisté. Ale z těch zbylých procent mají největší zastoupení křesťané.
Víra v Boha je zajímavá, ale rozhodně ne bezchybná. V tom, že Bůh stvořil zemi během sedmi dnů, se dá najít spoustu nesrovnalostí.

Jestli je Bůh, proč se potom rodí děti, které jsou znetvořené? Proč se ve světě válčí? Proč nevinní lidé umírají? A po tomhle všem si ještě položme otázku: Je Bůh, nebo ten, kdo je na konci, vůbec hodný? Není nakonec peklo lepší než nebe?

Ve všem dobrém je kapka zlého a ve všem zlém je něco dobrého (jin a jang).
Taky si myslím, že není spravedlivé jen přijít ke zpovědnici a zase být bez hříchů. Stejně jako sám Ježíš i my bychom si měli nést svůj kříž. To, co provedeme, by nemělo být jen tak zapomenuto. Je snadné dělat vědomé chyby, a tak by nemělo být úplně jednoduché se jich zbavit. Na druhou stranu jde jen o pocit toho, že to, co nás tíží, je už pryč. Lidé tomu věří a pomáhá jim to.

Každý ať věří tomu, co považuje za správné.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 19.11.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
NáboženstvíMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­