ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

My

Proč se prodírat a potácet po světě bez smyslu života, bez naplnění? Každý den si lžeme, lžeme svým dětem, svým přátelům a na své nepřátele se usmíváme falešným výrazem s rozevřenou náručí dokořán... Jsme jen prázdnou schránkou bez duše, proč cítíme to, co cítíme?
Jako by malé dítko v nás křičelo a domáhalo se slyšení. Když jej však vyslechneme, spadne nám ret a svraštíme čelo. To, co nám poví, už totiž dlouho víme. Touží po úctě a životě, o kterém každý večer sníme ve svých snech. Touží po vášni a lásce, kterou nikdy nepoznáme. My hloupí budeme čekat na pravou něhu tak dlouho, dokud nám jas nevyhasne v očích a nenajdeme klidu v dřevěné rakvi. Poté to dítko usne s námi, bude nás naposledy provázet vzpomínkami na náš nudný život.
Ale do té doby, než nám tváře zchřadnou, toužíme po tom všem ještě více.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Boček, 25.02.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
MyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­