ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.11
Hodnoceno: 18x Prosím, ohodnoť práci

Můj vztah ke sportu

Jak už jsem se možná zmiňoval v některé ze svých předchozích slohových prací, věnuji se lehké kulturistice. Můj vztah k ní je velice kladný a nejvíc se mi na ní líbí to, že si jedu po vlastní dráze. Nikdo mi neříká, kolik kil mám zvedat, nebo kdy mám co posilovat. Cvičím, jen když mám chuť, ale i tak to udržuji v určité rovnováze, třeba třikrát do týdne.

Fotbal je pro mě sport číslo jedna. Hraji ho již 8 let (od svých šesti). Je to můj nejoblíbenější sport, jenž provozuji asi 4x týdně. Už jsem stihl vystřídat dva kluby, v obou jsem se něco naučil. Zastávám pozici stopera (středního obránce), protože si myslím, že jsem na to dobře urostlý a mám pro to všechny předpoklady. Můj vztah k fotbalu je proto velmi kladný. Tento sport mě opravdu baví a hodlám v něm pokračovat, dokud mi vydrží klouby.

Běhání je pro mne další sport, jemuž se věnuji. Mám ho rád a vlastně docela souvisí s oběma předchozími sporty, které jsem jmenoval. Běhám proto, abych měl lepší kondici a vytřepal únavu z unavených svalů.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 31.01.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj vztah ke sportuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­