ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.50
Hodnoceno: 6x Prosím, ohodnoť práci

Můj vztah k práci

Jaký mám vlastně vztah k práci? Přestože jsem sám sobě tuto otázku pokládal docela často, nikdy jsem si nenašel čas na to, abych se zamyslel nad odpovědí. Až dneska. A zjistil jsem, že můj vztah k práci je velmi dobrý. Rozhodně tedy lepší, než jaký má nejspíše většina lidí této republiky.

Vždycky, když dostanu nějaký úkol, snažím se ho splnit. A nejen to. Většinu pracovních úkolů nevidím jen jako povinnost, ze které získám nějaké peníze, ale snažím se to brát i tak, že se díky tomu v něčem zdokonalím a nějakým způsobem mi to pomůže i v mém osobním životě. A to si myslím, že většina lidí právě nedokáže. Často vidím ostatní, jak chodí unavení a otrávení ze své práce. Mezi ně se samozřejmě občas zařadím i já, ale většinou se snažím každý úkol brát pozitivně a dívat se na věci z té lepší stránky.

Nejsem žádný workoholik, který by nemohl být bez práce, ale jako každý člověk i já potřebuji peníze a ty plynou jen z určité činnosti. Důvod, proč je většina lidí ze své práce otrávená, je právě ten, že na svém zaměstnání nevidí nic zábavného, nic pozitivního, jen samé povinnosti.
Jenže život s pozitivním přístupem je daleko lepší než život ten s negativním. Právě proto svoji práci většinou zvládám s úsměvem na tváři.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 31.10.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj vztah k práciMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­