ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Můj sport číslo 1

Mým oblíbeným sportem byl už odmalička fotbal. Nevím, jestli to bylo právě tím, že se jednalo o jediný sport, který jsem dělal, nebo snad tím, že ho hrál i můj otec a já chtěl jít v jeho stopách. Nicméně teď, po osmi letech, kdy hraji fotbal, stala se mým oblíbeným sportem kulturistika. Rád bych se zamyslel nad tím, v čem považuji kulturistiku za lepší než fotbal.

Na prvním místě je určitě fakt, že v kulturistice většinou nemáte žádného trenéra, proto se musíte naučit trénovat sami sebe. Poslouchat rozkazy někoho jiného je docela snadné, ale naučit se poslouchat svoje vlastní je už o něco těžší. Tohle se vám bude hodit nejen ve sportu, ale i v celém dalším životě.

Na druhém místě vnímám rozdílnosti v tom, že ve fotbale jsou všichni lidé vašimi soupeři, zatímco v kulturistice vám všichni rádi pomohou, i když vás vůbec neznají a vy neznáte je. Když jsem byl poprvé v posilovně, našel jsem si přesně tímto způsobem kamarády, s nimiž chodím posilovat dodnes.

Kulturistika se pro mne stala daleko lepším sportem, než byl donedávna fotbal. Poznal jsem spoustu nových přátel a našel sport, který mě doopravdy baví.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 31.03.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj sport číslo 1







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­