ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.63
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

Mládež 21. století

Asi každý máte na dnešní mládež svůj názor. Já vám ho neberu, jen bych vám chtěl říct, jak to vidím já, "příslušník" mládeže.
Je spousta věcí, které jsou dnes IN, ale dříve by se za ně vraždilo. Tak třeba kouření, alkohol, drogy, internet, předražené mobily, pořezané ruce a hubnutí tím, že jídlo vyzvracíte - to jsou hlavní potřeby k tomu, abyste byli IN. Proč tohle dělají a kdo takové trendy vůbec určuje, je pro mě záhadou, nicméně podle těchto norem bych byl absolutně OUT. Nepiji, nekouřím, nefetuji, jako mobil používám stařičkou Nokii s tlačítky a jsem docela při těle, takže hubnutí nepřipadá v úvahu. Holky, co se řežou, jsou duševně nevyrovnané, nebo absolutně de*ilní. Samy sebe poškozovat, to je prostě pitomost. Stejně tak jako zvracet jídlo. Ale proč ne, když je to IN.
Co si o vás lidé budou myslet, když za dvacet let uvidí vychrtlou tyčku s pořezanou rukou? To je asi hlavní problém mládeže, neumí myslet dopředu...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 14.11.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mládež 21. stoletíMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­