ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 5.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Kulturistika - můj jedinečný sport

Fotbal, hokej a florbal jsou takové typické sporty, do kterých by každý starostlivý rodič přihlásil své dítě. Já byl jedním z těchto dětí. Hrál jsem několik let fotbal, ale naštěstí jsem ještě jako dítě poznal, že fotbal nebude ten sport, který bych chtěl dělat. A přesně v tuhle dobu se mi čím dál tím více zalíbila kulturistika. A tak se jednoduše stalo, že jsem změnil sport.

Kulturistika ale není sport jako každý jiný. Spousta lidí má vůči kulturistům předsudky. Vždycky mě dovedou rozzlobit připomínky typu: "Vždyť je samý testosteron!" nebo "Oni nemají žádnou sílu!" Mým favoritem je pak hláška: "Kdybych chtěl, taky bych tak vypadal, ale je to hnusné!"
Tyto názory mě pokaždé dovedou rozzlobit. Člověk, jenž byl v posilovně asi tolikrát jako na Měsíci, tvrdí, že je to lehké? Vždycky se hned zeptám, proč tak tedy nevypadá, když je to tak jednoduché? Ano, přiznávám, strava hraje v kulturistice hodně významnou roli, ale bez práce, tvrdé dřiny ani odříkání by takhle nikdy nevypadali. A vůbec nejlepší je tvrzení, že svaly brání v pohybu. Já se zase bráním smíchu, když tohle slyším od nějakého obézního muže. A copak tuk nebrání pohybu?
Tento sport je ale pro mne výjimečný už jen pro to, že s ním začne vždy spousta lidí, ale jen pár z nich u něj vydrží. Na ty pak ale čeká dlouhá cesta, plná tvrdé práce...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 30.05.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kulturistika - můj jedinečný sportMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­