ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.25
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Komunikace mladé generace

Generace mladých lidí je bezpochyby daleko modernější, než kdy byli starší lidé. Většina seniorů nedovede používat dotykové telefony, jezdit na skateboardu, ani nic podobného. Ale já bych se chtěl zaměřit jen na komunikaci.

Dřív nikomu nedělalo problém strávit s kamarády celý den venku. Vždycky se našlo nějaké téma, o kterém se mohlo celé hodiny mluvit. Dnešní generace už nepotřebuje nikam chodit, aby se mohla mezi sebou bavit. Stačí jim k tomu počítače nebo dotykové mobily. Nikomu nedělá žádný problém celé dny "chatovat" s kamarády. A tohle chatování určitě nemá nic společného s pobytem v přírodě a spánkem na chatě. Je tomu spíše naopak. Stačí k tomu jen počítač. Nikomu nevadí, že ve škole si nemáte co říct, hlavní je, že můžete celé večery psát zprávy. Rozhovory z očí do oči už prostě nejsou tak moderní. A společné zážitky? Vždyť ty nikoho nezajímají. Důležité je, kolik zpráv si mezi sebou vyměníte a kolik času na počítači strávíte.

Takové kamarádství po internetu je ale velmi špatné, protože lidé by se měli bavit především, když jsou spolu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 30.04.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Komunikace mladé generaceMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­