ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Kniha

Nevím, jak to máte vy, ale mezi mnou a knihou se v průběhu čtení vyvíjí imaginární vztah. Jako by ten soubor listů dostával lidské rysy. Každá má svůj příběh. Proto mám knížky raději než živé tvory - na rozdíl od lidí nelžou. Ano, mohou balamutit, ale nikdy nezalžou. Určitě bych si vzpomněla na více výhod tohoto sečtělého přítele, tenhle je však nejhlavnější a vyznačuje se u všech.

Povahy mají knihy různorodé. Duši jim dává autor, to je bezpochyby, ale názor si dělá vždy až čtenář.
Knížka je upřímná, takže víte, na čem jste. Pomůže v těžkých chvílích jako nikdo jiný. Má na vás vždy čas a můžete se jí svěřit, protože nikdy nic neprozradí.
A ať už je tlustá nebo tenká, smutná nebo veselá, fantaskní nebo reálná - vždy má šanci si ve vašem srdci najít své místo...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Boček, 27.03.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
KnihaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­