ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Kde se vidím za 20 let?

OSNOVA:

  1. Jak vypadám nyní?
  2. Kde bych chtěl být za 20 let?
  3. Co jsem pro to ochotný udělat?

Jmenuji se Mirek, měřím 185 cm, je mi 14 let a hraji závodně fotbal. Mezi mé zájmy patří běh, kulturistika a sledování televize. Podle BMI mám optimální váhu, ale já se cítím tlustý. Nicméně jsem líný s tím něco dělat, takže svoji postavu nechávám takovou, jaká je.

Podle křivky, kterou mi ukazuje doktorka na každé prohlídce, bych měl v dospělosti měřit kolem dvou metrů. Už se opravdu nemůžu dočkat, až budu hlavou narážet do dveří.
Po základní škole bych chtěl jít na gymnázium a po něm studovat medicínu, aby se ze mě mohl stát doktor.
V nejlepším případě bych se tedy za dvacet let viděl na pozici lékaře, nejlépe asi alergologa.

Pro to, abych se stal doktorem, jsem ochotný se učit. Obětuji tomu svůj volný čas, a když to bude potřeba, i kroužek fotbalu. Snad to vyjde a jednou ze mě lékař skutečně bude...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 09.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kde se vidím za 20 let?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­